We recommend using Chrome/Firefox for better experience.


Тестування

Включає: тести на нуклеїнові кислоти, імунологічні аналізи (на основі антитіл і антигенів) і симптоматичну оцінку

Лікування

Включає: Використання раніше схвалених ліків (перші засоби захисту), лікування антитілами, інтерферонами, малими інтерферуючими РНК (міРНК) або пептидами

Профілактика

Включає:безпечні для людини вакцини і поради з безпеки для запобігання інфекції

Прогнозування

Включає: прогнози (1) експериментальних і затверджених препаратів, ефективних проти SARS-CoV-2, (2) факторів, пов'язаних зі спалахом коронавируса




Підтверджені:, Смертей:, Одужали:



Сайт Sars-CoronaVirus-2.info збирає найостаннішу інформацію про методи діагностики і варіанти лікування COVID-19 (захворювання, викликане вірусом SARS-CoV-2).

Будь ласка, перегляньте відповідні розділи «Тестування, Лікування, профілактика і Прогнозування» для отримання більш докладної інформації.

Коронавірус Лайфологія

CC BY. Paige Jarreau  

Лікарі виявили «Новий Коронавірус» в грудні 2019 року, коли багато людей в Ухані захворіли грипоподібним захворюванням. "Новий", так як вчені не бачили його раніше.


Інтерактивна мапа світу COVID-19


Країна Всього Смертей Одужали

The map is auto-updated using GitHub repository CSSEGISandData/COVID-19 from Johns Hopkins University Center for Systems Science and Engineering (JHU CSSE). See https://github.com/CSSEGISandData/COVID-19 for detailed Terms of Use.


Свіжі новини





Тестування SARS-CoV-2




Повідомляється, що захворювання може перетікати із легкими симптомамами, із важкими, і навіть призвести до смерті. Симптоми можуть включати в себе: Лихоманку, Кашель, Задишку.


Тести на нуклеїнові кислоти Імунологічні тести Симптоматична оцінка
Виявляє присутність вірусного генетичного матеріалу в зразку Виявляє присутність в зразку антивірусних антитіл (на основі антитіл) або вірусних білків (на основі антигенів) Виявляє ознаки і симптоми захворювання
Методи зазвичай засновані на полімеразній ланцюговій реакції (ПЛР) Звичайні методи включають імуноферментний аналіз (ІФА) Методи варіюються від термічного сканування (для виявлення лихоманки) до комп'ютерної томографії (КТ)
Підтверджує поточну інфекцію SARS-CoV-2 Указує на колишню чи наявну інфекцію. Указує на потенційну інфекцію і необхідність подальшого тестування

Лікування SARS-CoV-2




Антитіла Люди, які одужали від інфекції SARS-CoV-2, виробляють антитіла (глобулярні білки Y-подібної форми, що виробляються імунною системою), які циркулюють у крові та можуть нейтралізувати вірус, коли стикаються з ним. Переливання плазми крові (прозора рідина, що містить антитіла, яка залишається після видалення клітин крові) людей, що одужали, може покращити реакцію хворої людини на вірус, надавши імунній системі значну перевагу. Реконвалесцентну кров можна також аналізувати, щоб виявити клітини, які виробляють антитіла. Гени цих клітин (B-клітин, або білих клітин крові) можуть бути секвеновані та клоновані, тобто інформація ДНК може бути розшифрована і використна надалі, щоб штучно виробляти антитіла проти вірусу. Крім того, моноклональні антитіла можуть забезпечити прямий терапевтичний ефект. Ці антитіла можуть бути клоновані з крові пацієнтів, які одужали, і надалі вироблятися штучно за допомогою методів біотехнології.
Ліки Перша лінія терапії проти SARS-CoV-2 - це речовини, які вже прийняті для використання людьми (безпечні для людини) і, як було доведено, ефективні проти інших вірусів. Сюди входять безпечні для людини антивірусні засоби широкого спектру дії (BSAA), а також вірусоспецифічні препарати. BSAA, вірусоспецифічні препарати або комбінації лікарських препаратів є кандидатами на препарати для профілактики та лікуванні інфекцій SARS-CoV-2. Вичерпну базу даних про BSAA та віруси, проти яких вони ефективні, можна знайти на drugvirus.info
Інтерферони Інтерферони (ІФН) - це природні противірусні молекули, які є ще одним варіантом лікування важкохворих на SARS-CoV-2. ІФН - це базова біологічна противірусна терапія, яку можна легко надати людям. Існує кілька класів інтерферонів, включаючи IFN-α, IFN-β, IFN-λ та IFN-γ. Інтерферони можуть бути ефективнини проти SARS-CoV-2, якщо їх призначають окремо або в комбінаціях, а також при прийомі разом з іншими противірусними терапевтичними засобами.
міРНК Сучасні технології дозволяють виробляти вірусоспецифічні малі молекули РНК, які можуть націлюватись на декілька областей вірусних геномів і перешкоджати їх експресії.
Пептиди Пептиди - це клас фармацевтичних сполук, молекулярно розташованих між невеликими молекулами (амінокислотами) та білками. Проте пиптиди біохімічно та терапевтично відрізняються від обох. Пептиди безпечніші за синтетичні препарати та можуть мати більшу ефективність, селективність та специфічність.




Майбутнє вакцин



Майбутнє вакцин:

Рекомбінантні векторні вакцини, які застосовують штучні молекули, дуже подібні до мікробів, і тому вони особливо добре навчають імунну систему, як боротися із мікробами.

Щеплення Поради щодо безпеки
Вакцини можуть викликати імунну відповідь людини проти SARS-CoV-2 без необхідності спочатку піддаватися впливу вірусу. Ці вакцини можуть імітувати вірусну інфекцію, тому вони можуть змусити наш організм виробляти антитіла проти вірусу. Вакцини виробляють із тих самих мікробів і вірусів, які викликають захворювання; наприклад, вакцина проти поліомієліту виготовляється з вірусу поліомієліту. Але мікроби для приготування вакцин вбиваються, тому вони не призводять до хвороби. Однак досі невідомо, як довго в організмі людини триватиме імунітет, вироблений внаслідок вакцинації, і наскільки він буде ефективним. Основні захисніх засоби проти SARS-CoV-2:

  1. Постійно митйте руки з милом, водою або спиртом;
  2. Закривайте носа і рота тканиною, серветкою або ліктем при кашлі або чханні;
  3. Уникайте дотику до обличчя, особливо якщо не помили руки;
  4. Уникайте тісного контакту (1-2 метри) з іншими людьми.;
  5. Залишайтеся вдома і звертайтеся до лікаря, якщо почуваєте себе погано.

Види вакцин:

Живі аттенуйовані Інактивовані вакцини Субодиничні, рекомбінантні, полісахаридні та кон'югатні вакцини Анатоксини
Живі вакцини використовують ослаблені форми мікробів і вірусів, які викликають захворювання. Ці вакцини дуже схожі на природну інфекцію (хоча не призводять до хвороби), і тому допомагають організму запобігти справжньої хвороби. Вакцини допомагають створити сильну і тривалу імунну відповідь. Усього 1 або 2 дози більшості вакцин можуть забезпечити вам захист на все життя, від конкретного віруса і від хвороби, яку він викликає. Живі вакцини уже використовуються для захисту від: кору, паротиту, краснухи (комбінована вакцина MMR), проти вірусів віспи, вітрянки, жовтої лихоманки. Інактивовані вакцини використовують вбиту версію вірусів і бактерій, що викликають захворювання. Інактивовані вакцини зазвичай не забезпечують настільки ж міцного і тривалого імунітету, як живі вакцини. Тож вам може знадобитися кілька доз, щоб виробити постійний імунітет проти захворювань. Інактивовані вакцини застосовуються для захисту від: гепатиту А, грипу, поліомієліту, сказу Субодиничні, рекомбінантні, полісахаридні та кон'юговані вакцини використовують специфічні шматочки мікроба - наприклад його білок, цукор або капсид (оболонка навколо вірусу). Оскільки ці вакцини використовують лише певні шматочки віруса, вони дають дуже сильну імунну відповідь, спрямовану на ключові частини вірусів. Ці вакцини можна використовувати майже всім, хто їх потребує, включаючи людей із ослабленою імунною системою та тривалими проблемами зі здоров’ям. Ці вакцини застосовуються для захисту від: хвороби Hib (Haemophilus influenzae), гепатиту Б, ВПЛ (вірус папіломи людини), коклюшу, пневмококової хвороби, менінгококової хвороби, лишаю Анатоксидні вакцини використовують токсин (шкідливий продукт), вироблений мікробом, що викликає захворювання. Анатоксини дозволяють створити імунітет до частин мікроба, що викликають захворюванни, а не до цілого мікроба. Як і деякі інші види вакцин, вам може знадобитися декілька щеплень для постійного захисту від захворювання. Анатоксидні вакцини застосовуються для захисту від: дифтерії, правця


Статистика веб-сайту: